La Vuelta spel 2019
-->
Vuelta spel 2019
info pagina
Lijst renners 2019
Eindstand 2019
Ideale lijst 2019
Meest gespeeld 2019
Deelnemende ploegen 2019

Ideale lijsten
Ideale lijst 2018
Ideale lijst 2017
Ideale lijst 2016
Ideale lijst 2015
Ideale lijst 2014
Ideale lijst 2013
Ideale lijst 2012

Eindstanden
Eindstand 2018
Eindstand 2017
Eindstand 2016
Eindstand 2015
Eindstand 2014
Eindstand 2013
Eindstand 2012
Deelnemende ploegen Vuelta 2019 spel
Abdel Kader Zaaf

1. PRIMOZ ROGLIC
2. WOUT POELS
3. JHOAN ESTEBAN CHAVES RUBIO
4. MIGUEL ANGEL LOPEZ MORENO
5. JOSE ROJAS
6. STEVEN KRUIJSWIJK
7. OMAR FRAILE MATARRANZ
8. SAM BENNETT
9. FABIO JAKOBSEN
10. PIERRE LATOUR
11. VALERIO CONTI
12. TADEJ POGACAR
13. JETSE BOL
14. JOHN DEGENKOLB
15. FERNANDO GAVIRIA RENDON



Andale Andale Arriba Arriba

1. ALEXANDER ARANBURU DEBA
2. SAM BENNETT
3. FERNANDO GAVIRIA RENDON
4. MARC SARREAU
5. LUKA MEZGEC
6. DYLAN TEUNS
7. FABIO JAKOBSEN
8. CLEMENT VENTURINI
9. JON ABERASTURI IZAGA
10. MAXIMILIAN RICHARD WALSCHEID
11. JOHN DEGENKOLB
12. PHIL BAUHAUS
13. EDVALD BOASSON HAGEN
14. LUIS LEON SANCHEZ
15. MAXIMILIANO ARIEL RICHEZE



Apo Lazarides

1. PRIMOZ ROGLIC
2. NAIRO QUINTANA
3. JHOAN ESTEBAN CHAVES RUBIO
4. MIGUEL ANGEL LOPEZ MORENO
5. RAFAL MAJKA
6. LOUIS MEINTJES
7. RIGOBERTO URAN
8. JAKOB FUGLSANG
9. WILCO KELDERMAN
10. JETSE BOL
11. FABIO JAKOBSEN
12. FERNANDO GAVIRIA RENDON
13. SAM BENNETT
14. JOHN DEGENKOLB
15. DAVIDE FORMOLO



atodavelocidad

1. PRIMOZ ROGLIC
2. ALEJANDRO VALVERDE
3. WOUT POELS
4. JHOAN ESTEBAN CHAVES RUBIO
5. DANIEL FELIPE MARTINEZ POVEDA
6. JAKOB FUGLSANG
7. TADEJ POGACAR
8. JESUS HERRADA
9. DYLAN TEUNS
10. NAIRO QUINTANA
11. STEVEN KRUIJSWIJK
12. WILCO KELDERMAN
13. MIKEL NIEVE ITURRALDE
14. MIGUEL ANGEL LOPEZ MORENO
15. HUGH JOHN CARTHY



Backstone M

1. ANGEL MADRAZO RUIZ
2. MARCO MARCATO
3. TOMASZ MARCZYNSKI
4. DANIEL FELIPE MARTINEZ POVEDA
5. LOUIS MEINTJES
6. LUKA MEZGEC
7. JACOPO MOSCA
8. LUIS ANGEL MATE MARDONES
9. JUAN SEBASTIAN MOLANO BENAVIDES
10. STEVE MORABITO
11. GREGOR MUHLBERGER
12. TONY MARTIN
13. MAXIMILIAN RICHARD WALSCHEID
14. ROB POWER
15. MARK PADUN



Bellefleur

1. MIGUEL ANGEL LOPEZ MORENO
2. PRIMOZ ROGLIC
3. ALEJANDRO VALVERDE
4. SAM BENNETT
5. DYLAN TEUNS
6. RIGOBERTO URAN
7. STEVEN KRUIJSWIJK
8. JOHN DEGENKOLB
9. NAIRO QUINTANA
10. FERNANDO GAVIRIA RENDON
11. PHILIPPE GILBERT
12. RAFAL MAJKA
13. EDVALD BOASSON HAGEN
14. ION IZAGUIRRE INSAUSTI
15. JHOAN ESTEBAN CHAVES RUBIO



Bismarck Boys

1. PRIMOZ ROGLIC
2. SAM BENNETT
3. MIGUEL ANGEL LOPEZ MORENO
4. FERNANDO GAVIRIA RENDON
5. STEVEN KRUIJSWIJK
6. ALEJANDRO VALVERDE
7. TAO GEOGHEGAN HART
8. WOUT POELS
9. TADEJ POGACAR
10. FABIO JAKOBSEN
11. JON ABERASTURI IZAGA
12. OSCAR RODRIGUEZ GARAICOECHEA
13. DYLAN TEUNS
14. LUKA MEZGEC
15. PATRICK BEVIN



Bokkenrijders Kaatsheuvel

1. SAM BENNETT
2. FERNANDO GAVIRIA RENDON
3. LUKA MEZGEC
4. FABIO JAKOBSEN
5. JOHN DEGENKOLB
6. PHILIPPE GILBERT
7. THOMAS DE GENDT
8. DYLAN TEUNS
9. PRIMOZ ROGLIC
10. MIGUEL ANGEL LOPEZ MORENO
11. STEVEN KRUIJSWIJK
12. JHOAN ESTEBAN CHAVES RUBIO
13. ALEJANDRO VALVERDE
14. RIGOBERTO URAN
15. TADEJ POGACAR



Como un cometa

1. PRIMOZ ROGLIC
2. SAM BENNETT
3. MIGUEL ANGEL LOPEZ MORENO
4. FERNANDO GAVIRIA RENDON
5. STEVEN KRUIJSWIJK
6. JOHN DEGENKOLB
7. JAKOB FUGLSANG
8. LUKA MEZGEC
9. RIGOBERTO URAN
10. THOMAS DE GENDT
11. ALEJANDRO VALVERDE
12. PHILIPPE GILBERT
13. TAO GEOGHEGAN HART
14. DAVIDE FORMOLO
15. WOUT POELS



De Adelaar van Noordvest

1. SAM BENNETT
2. FERNANDO GAVIRIA RENDON
3. FABIO JAKOBSEN
4. ALEJANDRO VALVERDE
5. STEVEN KRUIJSWIJK
6. WOUT POELS
7. NAIRO QUINTANA
8. JAKOB FUGLSANG
9. RIGOBERTO URAN
10. MIGUEL ANGEL LOPEZ MORENO
11. PRIMOZ ROGLIC
12. TADEJ POGACAR
13. RAFAL MAJKA
14. DYLAN TEUNS
15. JHOAN ESTEBAN CHAVES RUBIO



De Eenzame Fietsers

1. PRIMOZ ROGLIC
2. MIGUEL ANGEL LOPEZ MORENO
3. NAIRO QUINTANA
4. STEVEN KRUIJSWIJK
5. PIERRE LATOUR
6. ALEJANDRO VALVERDE
7. JHOAN ESTEBAN CHAVES RUBIO
8. TADEJ POGACAR
9. RIGOBERTO URAN
10. SAM BENNETT
11. FERNANDO GAVIRIA RENDON
12. JOHN DEGENKOLB
13. LUKA MEZGEC
14. PHILIPPE GILBERT
15. THOMAS DE GENDT



De Eenzame Sprinters

1. SAM BENNETT
2. FERNANDO GAVIRIA RENDON
3. LUKA MEZGEC
4. JOHN DEGENKOLB
5. FABIO JAKOBSEN
6. MAXIMILIAN RICHARD WALSCHEID
7. JON ABERASTURI IZAGA
8. PHIL BAUHAUS
9. MARC SARREAU
10. CLEMENT VENTURINI
11. EDVALD BOASSON HAGEN
12. EDWARD THEUNS
13. TOSH VAN DER SANDE
14. JUAN SEBASTIAN MOLANO BENAVIDES
15. JONAS KOCH



De Spaanse Leeuw

1. PRIMOZ ROGLIC
2. MIGUEL ANGEL LOPEZ MORENO
3. FERNANDO GAVIRIA RENDON
4. LUKA MEZGEC
5. GEORGE BENNETT
6. DAVIDE FORMOLO
7. TAO GEOGHEGAN HART
8. THOMAS DE GENDT
9. ALEXANDER ARANBURU DEBA
10. PIERRE LATOUR
11. TADEJ POGACAR
12. MAXIMILIAN RICHARD WALSCHEID
13. JOHN DEGENKOLB
14. JESUS HERRADA
15. ZDENEK STYBAR



De vliegende Brabander

1. SAM BENNETT
2. FERNANDO GAVIRIA RENDON
3. LUKA MEZGEC
4. FABIO JAKOBSEN
5. JOHN DEGENKOLB
6. JON ABERASTURI IZAGA
7. ALEXANDER ARANBURU DEBA
8. EDWARD THEUNS
9. MARC SARREAU
10. MAXIMILIAN RICHARD WALSCHEID
11. PHIL BAUHAUS
12. ALEJANDRO VALVERDE
13. EDVALD BOASSON HAGEN
14. VALERIO CONTI
15. CLEMENT VENTURINI



Drebin Squad

1. PRIMOZ ROGLIC
2. MIGUEL ANGEL LOPEZ MORENO
3. SAM BENNETT
4. JOHN DEGENKOLB
5. TAO GEOGHEGAN HART
6. FERNANDO GAVIRIA RENDON
7. RAFAL MAJKA
8. LUKA MEZGEC
9. TADEJ POGACAR
10. DYLAN TEUNS
11. RIGOBERTO URAN
12. ALEJANDRO VALVERDE
13. JHOAN ESTEBAN CHAVES RUBIO
14. NAIRO QUINTANA
15. SERGIO ANDRES HIGUITA GARCIA



Driewieler

1. PRIMOZ ROGLIC
2. MIGUEL ANGEL LOPEZ MORENO
3. ALEJANDRO VALVERDE
4. RIGOBERTO URAN
5. STEVEN KRUIJSWIJK
6. NAIRO QUINTANA
7. DYLAN TEUNS
8. RAFAL MAJKA
9. JHOAN ESTEBAN CHAVES RUBIO
10. WILCO KELDERMAN
11. TADEJ POGACAR
12. SAM BENNETT
13. FERNANDO GAVIRIA RENDON
14. FABIO JAKOBSEN
15. JOHN DEGENKOLB



En un momento dado

1. ALEJANDRO VALVERDE
2. STEVEN KRUIJSWIJK
3. JHOAN ESTEBAN CHAVES RUBIO
4. FERNANDO GAVIRIA RENDON
5. JON ABERASTURI IZAGA
6. LUKA MEZGEC
7. MIGUEL ANGEL LOPEZ MORENO
8. THOMAS DE GENDT
9. RAFAL MAJKA
10. PRIMOZ ROGLIC
11. DYLAN TEUNS
12. TADEJ POGACAR
13. FABIO JAKOBSEN
14. SAM BENNETT
15. TAO GEOGHEGAN HART



Garin

1. PRIMOZ ROGLIC
2. MIGUEL ANGEL LOPEZ MORENO
3. STEVEN KRUIJSWIJK
4. TADEJ POGACAR
5. JAKOB FUGLSANG
6. WOUT POELS
7. JHOAN ESTEBAN CHAVES RUBIO
8. NAIRO QUINTANA
9. RIGOBERTO URAN
10. SAM BENNETT
11. FERNANDO GAVIRIA RENDON
12. FABIO JAKOBSEN
13. LUKA MEZGEC
14. DYLAN TEUNS
15. FABIO ARU



haderach

1. ALEXANDER ARANBURU DEBA
2. JESUS HERRADA
3. SAM BENNETT
4. FERNANDO GAVIRIA RENDON
5. TADEJ POGACAR
6. OSCAR RODRIGUEZ GARAICOECHEA
7. PRIMOZ ROGLIC
8. STEVEN KRUIJSWIJK
9. MIGUEL ANGEL LOPEZ MORENO
10. TAO GEOGHEGAN HART
11. JON ABERASTURI IZAGA
12. DYLAN TEUNS
13. ALEJANDRO VALVERDE
14. RIGOBERTO URAN
15. NAIRO QUINTANA



Hoefnix

1. MIGUEL ANGEL LOPEZ MORENO
2. PRIMOZ ROGLIC
3. ALEJANDRO VALVERDE
4. STEVEN KRUIJSWIJK
5. DYLAN TEUNS
6. RIGOBERTO URAN
7. NAIRO QUINTANA
8. ION IZAGUIRRE INSAUSTI
9. RAFAL MAJKA
10. TADEJ POGACAR
11. JHOAN ESTEBAN CHAVES RUBIO
12. PIERRE LATOUR
13. WOUT POELS
14. MIKEL NIEVE ITURRALDE
15. DAVIDE FORMOLO



Kostunrix

1. SAM BENNETT
2. JOHN DEGENKOLB
3. EDVALD BOASSON HAGEN
4. FERNANDO GAVIRIA RENDON
5. LUKA MEZGEC
6. FABIO JAKOBSEN
7. PHIL BAUHAUS
8. JON ABERASTURI IZAGA
9. MARC SARREAU
10. CLEMENT VENTURINI
11. JELLE WALLAYS
12. EDWARD THEUNS
13. MAXIMILIAN RICHARD WALSCHEID
14. MAXIMILIANO ARIEL RICHEZE
15. TOSH VAN DER SANDE



Kuku

1. PRIMOZ ROGLIC
2. STEVEN KRUIJSWIJK
3. ALEJANDRO VALVERDE
4. NAIRO QUINTANA
5. MIGUEL ANGEL LOPEZ MORENO
6. WOUT POELS
7. TADEJ POGACAR
8. RIGOBERTO URAN
9. OSCAR RODRIGUEZ GARAICOECHEA
10. JHOAN ESTEBAN CHAVES RUBIO
11. JESUS HERRADA
12. SERGIO ANDRES HIGUITA GARCIA
13. JON ABERASTURI IZAGA
14. FERNANDO GAVIRIA RENDON
15. SAM BENNETT



La Cigu??a

1. SAM BENNETT
2. PRIMOZ ROGLIC
3. FERNANDO GAVIRIA RENDON
4. TAO GEOGHEGAN HART
5. PHILIPPE GILBERT
6. JOHN DEGENKOLB
7. JAKOB FUGLSANG
8. LUIS LEON SANCHEZ
9. THOMAS DE GENDT
10. FABIO JAKOBSEN
11. NAIRO QUINTANA
12. MAXIMILIAN RICHARD WALSCHEID
13. DYLAN TEUNS
14. STEVEN KRUIJSWIJK
15. ALEJANDRO VALVERDE



Lievertjes

1. ZDENEK STYBAR
2. ALEJANDRO VALVERDE
3. NAIRO QUINTANA
4. DYLAN TEUNS
5. STEVEN KRUIJSWIJK
6. RIGOBERTO URAN
7. WILCO KELDERMAN
8. ROBERT GESINK
9. FABIO JAKOBSEN
10. JAKOB FUGLSANG
11. PHILIPPE GILBERT
12. MIGUEL ANGEL LOPEZ MORENO
13. WOUT POELS
14. LUIS LEON SANCHEZ
15. TEJAY VAN GARDEREN



Los Molinos

1. PRIMOZ ROGLIC
2. JHOAN ESTEBAN CHAVES RUBIO
3. PIERRE LATOUR
4. WILCO KELDERMAN
5. NAIRO QUINTANA
6. ALEJANDRO VALVERDE
7. MIGUEL ANGEL LOPEZ MORENO
8. FABIO ARU
9. WOUT POELS
10. TADEJ POGACAR
11. TAO GEOGHEGAN HART
12. SAM BENNETT
13. FERNANDO GAVIRIA RENDON
14. FABIO JAKOBSEN
15. LUKA MEZGEC



Maccabi Ede

1. SAM BENNETT
2. JOHN DEGENKOLB
3. LUKA MEZGEC
4. FABIO JAKOBSEN
5. FERNANDO GAVIRIA RENDON
6. MARC SOLER
7. ALEJANDRO VALVERDE
8. MIGUEL ANGEL LOPEZ MORENO
9. PRIMOZ ROGLIC
10. RAFAL MAJKA
11. ION IZAGUIRRE INSAUSTI
12. TADEJ POGACAR
13. WOUT POELS
14. TAO GEOGHEGAN HART
15. STEVEN KRUIJSWIJK



Michel Pollentier

1. PRIMOZ ROGLIC
2. MIGUEL ANGEL LOPEZ MORENO
3. JHOAN ESTEBAN CHAVES RUBIO
4. STEVEN KRUIJSWIJK
5. NAIRO QUINTANA
6. JON ABERASTURI IZAGA
7. LUKA MEZGEC
8. FABIO JAKOBSEN
9. SAM BENNETT
10. FERNANDO GAVIRIA RENDON
11. TADEJ POGACAR
12. THOMAS DE GENDT
13. ALEJANDRO VALVERDE
14. JOHN DEGENKOLB
15. TAO GEOGHEGAN HART



MiepMiep

1. PRIMOZ ROGLIC
2. JOHN DEGENKOLB
3. JAKOB FUGLSANG
4. THOMAS DE GENDT
5. WILCO KELDERMAN
6. NAIRO QUINTANA
7. RIGOBERTO URAN
8. TONY MARTIN
9. NICOLAS ROCHE
10. DAVIDE FORMOLO
11. ENRICO BATTAGLIN
12. EDVALD BOASSON HAGEN
13. RAFAL MAJKA
14. WILLIAM BARTA
15. STEVEN KRUIJSWIJK



Moser

1. FABIO JAKOBSEN
2. WILCO KELDERMAN
3. EDVALD BOASSON HAGEN
4. JHOAN ESTEBAN CHAVES RUBIO
5. MIGUEL ANGEL LOPEZ MORENO
6. FERNANDO GAVIRIA RENDON
7. DANIEL FELIPE MARTINEZ POVEDA
8. WOUT POELS
9. DYLAN TEUNS
10. PRIMOZ ROGLIC
11. JOHN DEGENKOLB
12. RIGOBERTO URAN
13. NAIRO QUINTANA
14. PHILIPPE GILBERT
15. STEVEN KRUIJSWIJK



Muerte o gladiolo

1. PRIMOZ ROGLIC
2. MIGUEL ANGEL LOPEZ MORENO
3. STEVEN KRUIJSWIJK
4. JHOAN ESTEBAN CHAVES RUBIO
5. RIGOBERTO URAN
6. NAIRO QUINTANA
7. ALEJANDRO VALVERDE
8. TADEJ POGACAR
9. WOUT POELS
10. RAFAL MAJKA
11. THOMAS DE GENDT
12. FABIO JAKOBSEN
13. LUKA MEZGEC
14. FERNANDO GAVIRIA RENDON
15. SAM BENNETT



Nesquick

1. SAM BENNETT
2. FERNANDO GAVIRIA RENDON
3. LUKA MEZGEC
4. ALEJANDRO VALVERDE
5. EDVALD BOASSON HAGEN
6. ALEXANDER ARANBURU DEBA
7. JON ABERASTURI IZAGA
8. ZDENEK STYBAR
9. JOHN DEGENKOLB
10. PRIMOZ ROGLIC
11. PHILIPPE GILBERT
12. LUIS LEON SANCHEZ
13. PATRICK BEVIN
14. FABIO JAKOBSEN
15. GIANLUCA BRAMBILLA



Nestor

1. MIGUEL ANGEL LOPEZ MORENO
2. ALEJANDRO VALVERDE
3. WOUT POELS
4. RAFAL MAJKA
5. RIGOBERTO URAN
6. SERGIO ANDRES HIGUITA GARCIA
7. TADEJ POGACAR
8. DANIEL FELIPE MARTINEZ POVEDA
9. TAO GEOGHEGAN HART
10. PHILIPPE GILBERT
11. FELIX GROSSSCHARTNER
12. JHOAN ESTEBAN CHAVES RUBIO
13. MARK PADUN
14. SAM BENNETT
15. FERNANDO GAVIRIA RENDON



No lo se

1. ALEJANDRO VALVERDE
2. STEVEN KRUIJSWIJK
3. TADEJ POGACAR
4. FERNANDO GAVIRIA RENDON
5. SERGIO ANDRES HIGUITA GARCIA
6. LUKA MEZGEC
7. MIGUEL ANGEL LOPEZ MORENO
8. PIERRE LATOUR
9. NAIRO QUINTANA
10. PRIMOZ ROGLIC
11. DYLAN TEUNS
12. DAVIDE FORMOLO
13. MARC SARREAU
14. SAM BENNETT
15. WOUT POELS



NOLANDA

1. NAIRO QUINTANA
2. JHOAN ESTEBAN CHAVES RUBIO
3. PRIMOZ ROGLIC
4. PIERRE LATOUR
5. ALEJANDRO VALVERDE
6. FABIO ARU
7. MIGUEL ANGEL LOPEZ MORENO
8. TADEJ POGACAR
9. TAO GEOGHEGAN HART
10. GEORGE BENNETT
11. SAM BENNETT
12. FERNANDO GAVIRIA RENDON
13. FABIO JAKOBSEN
14. LUKA MEZGEC
15. RIGOBERTO URAN



Nos Candidato

1. FERNANDO GAVIRIA RENDON
2. SAM BENNETT
3. LUKA MEZGEC
4. FABIO JAKOBSEN
5. MAXIMILIAN RICHARD WALSCHEID
6. JON ABERASTURI IZAGA
7. ALEXANDER ARANBURU DEBA
8. MARC SARREAU
9. CLEMENT VENTURINI
10. PHILIPPE GILBERT
11. JONAS KOCH
12. PHIL BAUHAUS
13. EDWARD THEUNS
14. EDVALD BOASSON HAGEN
15. JOHN DEGENKOLB



Nos Graficos

1. PRIMOZ ROGLIC
2. MIGUEL ANGEL LOPEZ MORENO
3. SERGIO ANDRES HIGUITA GARCIA
4. RIGOBERTO URAN
5. STEVEN KRUIJSWIJK
6. WOUT POELS
7. TADEJ POGACAR
8. PHILIPPE GILBERT
9. ALEJANDRO VALVERDE
10. WILCO KELDERMAN
11. JHOAN ESTEBAN CHAVES RUBIO
12. RAFAL MAJKA
13. SAM BENNETT
14. FERNANDO GAVIRIA RENDON
15. NAIRO QUINTANA



Nos Torros

1. PRIMOZ ROGLIC
2. MIGUEL ANGEL LOPEZ MORENO
3. ALEJANDRO VALVERDE
4. WILCO KELDERMAN
5. GREGOR MUHLBERGER
6. JESUS HERRADA
7. ROBERT GESINK
8. SAM BENNETT
9. NAIRO QUINTANA
10. HUGH JOHN CARTHY
11. DYLAN TEUNS
12. DANIEL FELIPE MARTINEZ POVEDA
13. FABIO JAKOBSEN
14. LUKA MEZGEC
15. FERNANDO GAVIRIA RENDON



Pino1

1. MIGUEL ANGEL LOPEZ MORENO
2. PRIMOZ ROGLIC
3. WOUT POELS
4. WILCO KELDERMAN
5. RAFAL MAJKA
6. TADEJ POGACAR
7. SERGIO ANDRES HIGUITA GARCIA
8. JHOAN ESTEBAN CHAVES RUBIO
9. ALEJANDRO VALVERDE
10. TONY MARTIN
11. SAM BENNETT
12. FERNANDO GAVIRIA RENDON
13. LUKA MEZGEC
14. DYLAN TEUNS
15. TAO GEOGHEGAN HART



Ploeg van de Nus

1. SAM BENNETT
2. STEVEN KRUIJSWIJK
3. ION IZAGUIRRE INSAUSTI
4. PRIMOZ ROGLIC
5. NAIRO QUINTANA
6. JAKOB FUGLSANG
7. FERNANDO GAVIRIA RENDON
8. MIGUEL ANGEL LOPEZ MORENO
9. ALEXANDER ARANBURU DEBA
10. RIGOBERTO URAN
11. TADEJ POGACAR
12. JESUS HERRADA
13. LUKA MEZGEC
14. PIERRE LATOUR
15. ALEJANDRO VALVERDE



Poco Loco

1. THOMAS DE GENDT
2. STEVEN KRUIJSWIJK
3. DAVIDE FORMOLO
4. OMAR FRAILE MATARRANZ
5. BENJAMIN KING
6. LOUIS MEINTJES
7. LUIS LEON SANCHEZ
8. DYLAN TEUNS
9. JHOAN ESTEBAN CHAVES RUBIO
10. FABIO JAKOBSEN
11. SAM BENNETT
12. MAXIMILIAN RICHARD WALSCHEID
13. FERNANDO GAVIRIA RENDON
14. JOHN DEGENKOLB
15. GIANLUCA BRAMBILLA



Que?

1. ALEJANDRO VALVERDE
2. STEVEN KRUIJSWIJK
3. OSCAR RODRIGUEZ GARAICOECHEA
4. JHOAN ESTEBAN CHAVES RUBIO
5. SERGIO ANDRES HIGUITA GARCIA
6. FABIO ARU
7. MIGUEL ANGEL LOPEZ MORENO
8. PIERRE LATOUR
9. NAIRO QUINTANA
10. PRIMOZ ROGLIC
11. DYLAN TEUNS
12. DAVIDE FORMOLO
13. GEORGE BENNETT
14. WOUT POELS
15. TAO GEOGHEGAN HART



Ribera's dos

1. MIGUEL ANGEL LOPEZ MORENO
2. ALEJANDRO VALVERDE
3. DYLAN TEUNS
4. STEVEN KRUIJSWIJK
5. PRIMOZ ROGLIC
6. BENJAMIN KING
7. RIGOBERTO URAN
8. ION IZAGUIRRE INSAUSTI
9. SAM BENNETT
10. JOHN DEGENKOLB
11. THOMAS DE GENDT
12. NAIRO QUINTANA
13. DAVIDE FORMOLO
14. FERNANDO GAVIRIA RENDON
15. LUKA MEZGEC



Ribera's tres

1. SAM BENNETT
2. JOHN DEGENKOLB
3. FERNANDO GAVIRIA RENDON
4. FABIO JAKOBSEN
5. LUKA MEZGEC
6. MIGUEL ANGEL LOPEZ MORENO
7. THOMAS DE GENDT
8. PHILIPPE GILBERT
9. DAVIDE FORMOLO
10. FABIO ARU
11. ION IZAGUIRRE INSAUSTI
12. STEVEN KRUIJSWIJK
13. PRIMOZ ROGLIC
14. ALEJANDRO VALVERDE
15. BENJAMIN KING



Ribera's uno

1. MIGUEL ANGEL LOPEZ MORENO
2. SAM BENNETT
3. JAKOB FUGLSANG
4. ALEJANDRO VALVERDE
5. PRIMOZ ROGLIC
6. PHILIPPE GILBERT
7. THOMAS DE GENDT
8. DYLAN TEUNS
9. BENJAMIN KING
10. JOHN DEGENKOLB
11. FERNANDO GAVIRIA RENDON
12. RIGOBERTO URAN
13. DAVIDE FORMOLO
14. FABIO ARU
15. ION IZAGUIRRE INSAUSTI



Rondje van Bontje

1. NAIRO QUINTANA
2. ALEJANDRO VALVERDE
3. PRIMOZ ROGLIC
4. MIGUEL ANGEL LOPEZ MORENO
5. STEVEN KRUIJSWIJK
6. RIGOBERTO URAN
7. JHOAN ESTEBAN CHAVES RUBIO
8. SAM BENNETT
9. DYLAN TEUNS
10. MAXIMILIAN RICHARD WALSCHEID
11. LUKA MEZGEC
12. FABIO JAKOBSEN
13. FABIO ARU
14. WOUT POELS
15. RAFAL MAJKA



Sicco the Dog

1. ALEJANDRO VALVERDE
2. MIGUEL ANGEL LOPEZ MORENO
3. PRIMOZ ROGLIC
4. WILCO KELDERMAN
5. STEVEN KRUIJSWIJK
6. THOMAS DE GENDT
7. DAVID DE LA CRUZ MELGAREJO
8. PHILIPPE GILBERT
9. TONY MARTIN
10. RAFAL MAJKA
11. WOUT POELS
12. SERGIO ANDRES HIGUITA GARCIA
13. NAIRO QUINTANA
14. SAM BENNETT
15. FERNANDO GAVIRIA RENDON



Speedy Gonzalez

1. ALEJANDRO VALVERDE
2. SAM BENNETT
3. FERNANDO GAVIRIA RENDON
4. MARC SARREAU
5. LUKA MEZGEC
6. DYLAN TEUNS
7. FABIO JAKOBSEN
8. CLEMENT VENTURINI
9. JON ABERASTURI IZAGA
10. MAXIMILIAN RICHARD WALSCHEID
11. OMAR FRAILE MATARRANZ
12. DAVIDE FORMOLO
13. SERGIO ANDRES HIGUITA GARCIA
14. PHILIPPE GILBERT
15. SZYMON SAJNOK



Stonegood

1. NAIRO QUINTANA
2. FABIO ARU
3. PRIMOZ ROGLIC
4. MIGUEL ANGEL LOPEZ MORENO
5. TADEJ POGACAR
6. STEVEN KRUIJSWIJK
7. RIGOBERTO URAN
8. FABIO JAKOBSEN
9. SAM BENNETT
10. JHOAN ESTEBAN CHAVES RUBIO
11. RAFAL MAJKA
12. WILCO KELDERMAN
13. JOHN DEGENKOLB
14. ALEJANDRO VALVERDE
15. PHILIPPE GILBERT



The Dutch Mountains

1. STEVEN KRUIJSWIJK
2. PRIMOZ ROGLIC
3. THOMAS DE GENDT
4. MIGUEL ANGEL LOPEZ MORENO
5. NAIRO QUINTANA
6. FABIO ARU
7. BENJAMIN KING
8. WOUT POELS
9. JHOAN ESTEBAN CHAVES RUBIO
10. FABIO JAKOBSEN
11. SAM BENNETT
12. DYLAN TEUNS
13. LUIS LEON SANCHEZ
14. FERNANDO GAVIRIA RENDON
15. PAWEL POLJANSKI



Tommasini

1. SAM BENNETT
2. FABIO JAKOBSEN
3. FERNANDO GAVIRIA RENDON
4. LUKA MEZGEC
5. MAXIMILIAN RICHARD WALSCHEID
6. EDWARD THEUNS
7. PRIMOZ ROGLIC
8. MIGUEL ANGEL LOPEZ MORENO
9. STEVEN KRUIJSWIJK
10. WOUT POELS
11. ALEJANDRO VALVERDE
12. NAIRO QUINTANA
13. RIGOBERTO URAN
14. JAKOB FUGLSANG
15. TADEJ POGACAR



uolim

1. PRIMOZ ROGLIC
2. MIKEL NIEVE ITURRALDE
3. ALEJANDRO VALVERDE
4. SAM BENNETT
5. FERNANDO GAVIRIA RENDON
6. JOHN DEGENKOLB
7. MIGUEL ANGEL LOPEZ MORENO
8. PHILIPPE GILBERT
9. THOMAS DE GENDT
10. NAIRO QUINTANA
11. PATRICK BEVIN
12. DYLAN TEUNS
13. JHOAN ESTEBAN CHAVES RUBIO
14. FABIO JAKOBSEN
15. WOUT POELS



Vol op de aanval

1. PHILIPPE GILBERT
2. DYLAN TEUNS
3. THOMAS DE GENDT
4. NICOLAS EDET
5. JESUS HERRADA
6. JON ABERASTURI IZAGA
7. ALEXANDER ARANBURU DEBA
8. LUIS LEON SANCHEZ
9. JAKOB FUGLSANG
10. DANIEL FELIPE MARTINEZ POVEDA
11. RAFAL MAJKA
12. SERGIO ANDRES HIGUITA GARCIA
13. OSCAR RODRIGUEZ GARAICOECHEA
14. PIERRE LATOUR
15. ZDENEK STYBAR



Wil Meyn

1. ALEXANDER ARANBURU DEBA
2. PHILIPPE GILBERT
3. JESUS HERRADA
4. SERGIO ANDRES HIGUITA GARCIA
5. PIERRE LATOUR
6. LUKA MEZGEC
7. SAM BENNETT
8. FABIO JAKOBSEN
9. FERNANDO GAVIRIA RENDON
10. TADEJ POGACAR
11. OSCAR RODRIGUEZ GARAICOECHEA
12. PRIMOZ ROGLIC
13. STEVEN KRUIJSWIJK
14. MIGUEL ANGEL LOPEZ MORENO
15. TAO GEOGHEGAN HART



wind mee

1. PRIMOZ ROGLIC
2. STEVEN KRUIJSWIJK
3. JAKOB FUGLSANG
4. HUGH JOHN CARTHY
5. RIGOBERTO URAN
6. JHOAN ESTEBAN CHAVES RUBIO
7. NAIRO QUINTANA
8. ALEJANDRO VALVERDE
9. WOUT POELS
10. TAO GEOGHEGAN HART
11. JESUS HERRADA
12. MIGUEL ANGEL LOPEZ MORENO
13. FERNANDO GAVIRIA RENDON
14. SAM BENNETT
15. VALERIO CONTI



Vuelta spel 2019
Etappe 1
Etappe 2
Etappe 3
Etappe 4
Etappe 5
Etappe 6
Etappe 7
Etappe 8
Etappe 9
Etappe 10
Etappe 11
Etappe 12
Etappe 13
Etappe 14
Etappe 15
Etappe 16
Etappe 17
Etappe 18
Etappe 19
Etappe 20
Etappe 21
Etappe einduitslag
MdB

Maandag 14 Oktober 2019
Copyright © 2019